Szanowni Pracodawcy,

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Rzeszowie

z dniem 3 czerwca 2020 r.

WZNAWIA

badania profilaktyczne pracowników w pełnym zakresie.

 

Prosimy wszystkich zainteresowanych o uważne zapoznanie się z obowiązującymi zasadami przyjmowania Pracowników kierowanych na badania profilaktyczne:

 • Prosimy Pracowników o zgłaszanie się na badania profilaktyczne w godzinach między
  7:00 – 9:00 ze skierowaniem od Pracodawcy oraz dowodem osobistym lub innym dokumentem ze zdjęciem.
 • Prosimy o wcześniejsze wypełnienie przez Pracownika Oświadczenia dotyczącego stanu zdrowia dostępnego na stronie http://womp.rzeszow.pl/poradnia-medycyny-pracy/ ankieta dla medycyny  Wypełnione oświadczenie pracownik przekazuje lekarzowi medycyny pracy przed rozpoczęciem badania.
 • Orzeczenia lekarskie po zakończonym badaniu profilaktycznym będą wydawane zgodnie
  z postanowieniami umowy zawartej między Pracodawcą a Wojewódzkim Ośrodkiem Medycyny Pracy w Rzeszowie.
 • Prosimy, aby Pracownicy przychodzili wyposażeni w maseczki, rękawiczki ochronne oraz długopis.
 • Prosimy Pracowników o zachowanie bezpiecznej odległości od innych osób, zarówno
  w rejestracji, jak i przed gabinetami lekarskimi.

Przypominamy o poinformowaniu Pracowników, aby nie zgłaszali się na badania z czynną infekcją (gorączka, uporczywy kaszel, duszności, katar).

Szanowni Pracodawcy, zwracamy się z prośbą o kierowanie na badania profilaktyczne
w pierwszej kolejności tych Pracowników, u których termin badań dobiegł końca lub jego koniec nastąpi w ciągu najbliższych dni.

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Rzeszowie stara się przyjąć jak największą liczbę Pracowników, z jednoczesnym zachowaniem zasad bezpieczeństwa niezbędnych
w czasie epidemii. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

Telefony kontaktowe do rejestracji Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Rzeszowie:

17 854-64-09 czynny w godz. 7.15 – 14.00

17 854-67-43 czynny w godz. 7.15 – 18.00

 


Przydatne informacje i porady

Badania profilaktyczne pracowników – wstępne, okresowe, kontrolne

Dla pracodawcy:

 • Firmy zainteresowane współpracą oraz naszych obecnych Zleceniodawców, w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu

Wszystkie dane kontaktowe dostępne są poniżej.

Wzór umowy znajduje się poniżej.

 • Zapraszamy do zapoznania się z możliwością wygenerowania (i wydrukowania) skierowań w formie elektronicznej poprzez serwis Skierowanie.com
 • Prosimy o sporządzanie skierowań w dwóch egzemplarzach – jeden z nich  otrzymuje pracownik w celu rejestracji na badania (wzór skierowania znajduje się poniżej)
 • Pracownicy nie powinni zgłaszać się wcześniej niż 30 dni przed datą kolejnego badania wyznaczoną w poprzednim orzeczeniu lekarskim.

Dla pracowników:

 • Prosimy o zgłaszanie się na badania w godzinach 7:00 – 8:00 z aktualnym skierowaniem od pracodawcy oraz dowodem osobistym (lub innym dokumentem ze zdjęciem).
 • Na badania profilaktyczne nie obowiązuje rejestracja telefoniczna, w dniu badania prosimy o zgłoszenie się do Rejestracji Ośrodka – przyjęcie nastąpi tego samego dnia.
 • Prosimy o zgłaszanie się na badania profilaktyczne na czczo.
 • Informujemy, że laboratorium przyjmuje próbki w godzinach 7:30 – 10:00.
 • Informujemy, że we wtorki lekarz okulista przyjmuje w godzinach 12:00 – 14:00. Podyktowane jest to potrzebą dostosowania godzin konsultacji dla wszystkich naszych pacjentów.

UWAGA. Pracownik udający się na badania profilatyczne podczas rejestracji okazuje dokument tożsamości oraz PAPIEROWY i opieczętowany egzemplarz skierowania.

 

 

Pliki do pobrania

Prosimy, aby osoby kierowane na badania profilaktyczne zgłaszali się z wypełnioną ankietą o stanie zdrowia. W znacznym stopniu usprawni i przyśpieszy to czas wykonywania badań profilaktycznych pracowników.

KONTAKT

W sprawie informacji nt. profilaktycznych badań lekarskich, ofert oraz podpisywania umów prosimy o kontakt z  Sekcją Administracyjno-Gospodarczą pod numerem:

(17) 17 866 75 68

lub mailowo a.kotula@womp.rzeszow.pl