DRODZY UCZNIOWIE I STUDENCI!

Na badania trzeba zgłaszać się NA CZCZO, aby prawidłowo przeprowadzić badania laboratoryjne. Po pobraniu materiału można spożywać posiłki.

INTERNETOWA  REZERWACJA DLA UCZNIÓW / STUDENTÓW – link poniżej

Rezerwacja terminu badania na stronie NIE OZNACZA godziny przyjęcia przez lekarza, a jedynie pewność, że w danym dniu będziecie Państwo przyjęci!